Marcin Kokoszka

Właściciel

Marcin Kokoszka

Wspólnik, Doradca biznesowy

Przedsiębiorca posiadający kilka firm w branży: prawniczej, finansowej i marketingowej prowadził i prowadzi nadal biznesy na różnych stanowiskach i pod różnymi formami prawnymi, takimi jak działalność jednoosobowa, spółka cywilna, spółka komandytowa, spółka z o.o. W swoich firmach działa jako wspólnik, właściciel, członek , komplementariusz, komandytariusz i prezes.
Zgłoś się do Marcina Kokoszki
jeśli potrzebujesz pomocy w zakresie:

O Marcinie Kokoszka

wykształcenie, dośwadczenie, pasja

Eksploatował poszczególne formy prowadzenia biznesu. Dziś daje pracę ok. 100 osobom, prowadzi kilka firm, w ramach których rozwija wiele brandów i kilkanaście projektów. Parę z nich jest międzynarodowych, a jeden z jego projektów jest obecny w 97 krajach.

Jest współautorem książek „Coaching Wart Milion„ i „Oddłużanie: Skuteczne sposoby wychodzenia z długów„

W kancelarii pełni funkcję doradcy. Doradza zarówno Kancelarii jak i jej klientom. Udziela porad przedsiębiorcom mającym problemy z płynnością finansową, jak i tym którzy chcą się rozwinąć. W umiejętny sposób łączy prawo z biznesem i rozwiązuje problemy przedsiębiorców. Pomaga swoim klientom pozywać się problemów biznesowych i rozwijać się szybciej niż się tego spodziewali.

 

Jego najmocniejszą bronią jest połączenie kreatywności z doświadczeniem osobistym i konkretną usystematyzowaną wiedzą biznesową, marketingową, sprzedażową.
Cały czas się uczy, poszerza wiedzę o najnowsze rozwiązania, które wdraża zarówno do swoich biznesów jak i biznesów jego klientów.

 

W czasie prywatnym aktywnie spędza czas z córką i żoną razem zwiedzając i poznając nowe miejsca. Podróże inspirują go do uczenia się nowych umiejętności i zdobywania kolejnych pomysłów biznesowych.
W życiu realizuje cztery konkretne obszary: Kariera, Rozwój Osobisty, Zdrowie, Rodzina i Przyjaciele.

Zobacz najnowsze wpisy na blogu

Upadłość konsumencka po zmianach.

Jeszcze nigdy upadłość konsumencka nie była tak prosta! Ustawą z dnia 30 sierpnia 2019 roku o zmianie ustawy – Prawo upadłościowe oraz niektórych innych ustaw (Dz.U.2019.1802) wprowadzono ogromne zmiany, które

Share
Ulga Inwestycyjna

    Śpieszymy z dobrymi wiadomościami! W postępowaniu o przyznaniu pomocy publicznej, które prowadziła nasza Kancelaria uzyskała  dla naszego Klienta NGplast sp. z o.o.z siedzibą w Piekarach Śląskich

Share
Kilka słów o znaczeniu orzeczeniu TSUE w sprawie C-260/18 dla Frankowiczów

  Kilka słów o znaczeniu orzeczeniu TSUE w sprawie C-260/18 dla Frankowiczów:

Share

Skontaktuj się

    „Administratorem Państwa danych osobowych jest Kancelaria Prawna eMediator Legal Bratek Kokoszka Świderska sp.k., z siedzibą w Gliwicach ul. Dunikowskiego 10, 44-100 Gliwice, KRS 0000718945, NIP 631278442, adres e-mail: kancelaria@emediatorlegal.pl tel. 32 706 10 15. Zdaję sobie sprawę, że klikając przycisk „Wyślij wiadomość” wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych przez Kancelarię wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na moje zgłoszenie. Podanie moich danych jest dobrowolne, ale niezbędne do odpowiedzi na pytanie. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w polityce prywatności https://emediatorlegal.pl/polityka-prywatnosci/