Zespół

Poznaj nasz zespół. Zobacz jak pracujemy i w czym jesteśmy najlepsi.
team image
Justyna Bratek
Wspólnik Zarządzający, Radca prawny
Kancelaria Prawna
eMediator Legal

Bratek Świderska

Zaangażowanie oraz wsparcie jakiego udzielamy Klientom jest dla nas priorytetem. Nigdy nie zapominamy, że nasi klienci są tacy jak my – ludzie stojący w obliczu wyzwań i możliwości. Skupienie się na ludziach pozwala nam budować silne, trwałe i godne zaufania relacje. Dlatego jeżeli chcesz skorzystać z usług specjalistów w dziedzinie prawa – to lepiej trafić nie mogłeś.

team image
Wspólnik Zarządzający,Radca prawny
team image
Specjalista ds. restrukturyzacji
team image
Asystentka biura
Misja Firmy

Każdego dnia tworzymy rozwiązania prawne, ułatwiające życie naszym klientom. Pomagamy w rozwiązaniu problemów prawnych, równocześnie stale dbając i rozwijając zespół naszych specjalistów. Budujemy kancelarię składającą się z odpowiedzialnego zespołu. Wykorzystując wiedzę prawniczą zmieniamy lokalną społeczność.

Wypełnij Formularz

    „Administratorem Państwa danych osobowych jest Kancelaria Prawna eMediator Legal Bratek Świderska sp.k., z siedzibą w Gliwicach ul. Dunikowskiego 10, 44-100 Gliwice, KRS 0000718945, NIP 631278442, adres e-mail: kancelaria@emediatorlegal.pl tel. 32 706 10 15. Zdaję sobie sprawę, że klikając przycisk „Wyślij wiadomość” wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych przez Kancelarię wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na moje zgłoszenie. Podanie moich danych jest dobrowolne, ale niezbędne do odpowiedzi na pytanie. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w polityce prywatności https://emediatorlegal.pl/polityka-prywatnosci/