Sprawy tzw. kredytów frankowych

Kancelaria Prawna eMediator Legal Bratek Kokoszka Świderska sp.k. świadczy kompleksową pomoc prawną w zakresie prawa bankowego prowadząc sprawy tzw. „kredytów frankowych” udzielając wsparcia na każdym etapie sprawy. Nasz zespół reprezentuje Kredytobiorców, którzy zostali narażeni na straty spowodowane zmianą kursu waluty, przed bankami, Rzecznikiem Finansowym oraz w sądzie.
W zakresie usług świadczonych w ramach zagadnień prawa bankowego mieszczą się:
przeprowadzanie nieodpłatnych analiz umów kredytowych pod kątem klauzul abuzywnych,
sporządzanie szczegółowych wyliczeń korzyści finansowej
prowadzenie negocjacji z bankami
prowadzenie etapu polubownego poprzez m.in. przygotowanie reklamacji i złożenie jej w banku w imieniu Klienta
reprezentacja przed Rzecznikiem Finansowym (postępowanie interwencyjne, postępowanie polubowne, wydanie istotnego poglądu w sprawie)
sporządzanie wszelakich pism procesowych,
reprezentacja w sporach sądowych na terenie całego kraju
Masz problem z tzw. kredytem frankowym?

Zgłoś się do nas - oddzwonimy

    „Administratorem Państwa danych osobowych jest Kancelaria Prawna eMediator Legal Bratek Świderska sp.k., z siedzibą w Gliwicach ul. Dunikowskiego 10, 44-100 Gliwice, KRS 0000718945, NIP 631278442, adres e-mail: kancelaria@emediatorlegal.pl tel. 32 706 10 15. Zdaję sobie sprawę, że klikając przycisk „Wyślij wiadomość” wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych przez Kancelarię wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na moje zgłoszenie. Podanie moich danych jest dobrowolne, ale niezbędne do odpowiedzi na pytanie. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w polityce prywatności https://emediatorlegal.pl/polityka-prywatnosci/

    Chcesz dowiedzieć się więcej o tzw. kredytach frankowych?
    Odwiedź naszego bloga