Justyna Bratek

Radca prawny, wspólnik
[ultimate_spacer height=”45″ height_on_tabs=”25″ height_on_mob=”20″]
[ultimate_spacer height=”110″ height_on_tabs=”70″ height_on_mob=”60″][ultimate_heading heading_type=”customizable” heading_tag=”h3″ heading_content=”Justyna Bratek” main_heading_default_weight=”300″ subheading_type=”customizable” main_subheading_custom_family=”lato” sub_heading_default_weight=”500″ sub_heading_color=”#00b16a” sub_heading_line_height=”25″ alignment=”left” spacer=”line_only” spacer_position=”middle” line_height=”1″ spacer_margin=”margin-bottom:20px;” sub_heading_font_size=”20″]Radca prawny, Wspólnik[/ultimate_heading][ultimate_spacer height=”45″ height_on_tabs=”25″ height_on_mob=”20″]
W obszarze jej zawodowych zainteresowań mieści się prawo ochrony danych osobowych, oraz e-commerce. Reprezentuje konsumentów w sporach przedsądowych i sądowych z instytucjami finansowymi (w tzw. sprawach frankowych) w przedmiocie podważania zapisów umów o kredyt hipoteczny indeksowanych/ denominowanych w CHF z uwagi na występujące w nich klauzule niedozwolone.
[ultimate_spacer height=”90″ height_on_tabs=”70″ height_on_mob=”60″]
[ultimate_spacer height=”110″ height_on_tabs=”70″ height_on_mob=”13″]
Zgłoś się do Justyny Bratek jeżeli potrzebujesz pomocy z zakresu:

zobacz usługi:

[ultimate_spacer height=”50″ height_on_tabs=”20″ height_on_mob=”5″]
[ultimate_spacer height=”110″ height_on_tabs=”70″ height_on_mob=”13″]
[ultimate_spacer height=”110″ height_on_tabs=”70″ height_on_mob=”13″][ultimate_heading heading_type=”customizable” heading_tag=”h3″ heading_content=”O Justynie Bratek” main_heading_default_weight=”300″ subheading_type=”customizable” main_subheading_custom_family=”lato” sub_heading_default_weight=”500″ sub_heading_color=”#00b16a” sub_heading_line_height=”25″ alignment=”left” spacer=”line_only” spacer_position=”middle” line_height=”1″ spacer_margin=”margin-bottom:20px;” sub_heading_font_size=”20″]wykształcenie, doświadczenie, pasja[/ultimate_heading][ultimate_spacer height=”30″ height_on_tabs=”20″ height_on_mob=”20″]
Kieruje całością spraw w Kancelarii. Świadczy kompleksową pomoc prawną na rzecz małych i średnich przedsiębiorców w tym spółek handlowych oraz klientów indywidualnych. W codziennej pracy jej celem jest zapewnienie bezpieczeństwa prawnego jej klientów we wszystkich obszarach ich działalności. Środkiem do jego realizacji jest gruntowne poznanie sytuacji podmiotu oraz indywidualne podejście do każdej sprawy.
[ultimate_spacer height=”30″ height_on_tabs=”20″ height_on_mob=”20″]
Absolwentka Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Opolskiego. Po ukończeniu aplikacji radcowskiej prowadzonej przez Okręgową Izbę Radców Prawnych w Katowicach złożyła egzamin radcowski i uzyskała wpis na listę radców prawnych.
Ukończyła studia podyplomowe na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Wrocławskiego na kierunku prawo inwestycyjne gdzie poszerzyła wiedzę m.in. z prawa budowlanego, zamówień publicznych i zagospodarowania przestrzennego.
Jest także certyfikowanym przez PKN audytorem wewnętrznym systemu zarządzania bezpieczeństwem informacji zgodnie z normą ISO 27001:2017-06.
[ultimate_spacer height=”30″ height_on_tabs=”20″ height_on_mob=”20″]
Posiada wieloletnie doświadczenie w świadczeniu pomocy prawnej klientom indywidualnym, podmiotom gospodarczym oraz jednostkom samorządu terytorialnego w zakresie prawa podatkowego, cywilnego, gospodarczego i handlowego. Zdobywała je w śląskich kancelariach radców prawnych.
Nieustannie dąży do podnoszenia swoich kompetencji zawodowych biorąc udział w licznych szkoleniach i kursach.
[ultimate_spacer height=”30″ height_on_tabs=”20″ height_on_mob=”20″]
Czas wolny spędza w gronie rodziny. Czerpie satysfakcję z aktywności fizycznej. Jeździ konno, na rolkach, rowerze a zimą na nartach i snowboardzie.
[ultimate_spacer height=”30″ height_on_tabs=”20″ height_on_mob=”20″]
[ultimate_spacer height=”10″ height_on_tabs=”10″ height_on_mob=”10″]
[ultimate_heading main_heading=”ZOBACZ NAJNOWSZE WPISY JUSTYNY BRATEK” alignment=”left” heading_configuration=”bottom” spacer=”line_only” spacer_position=”bottom” line_style=”dotted” line_height=”1″ line_width=”550″ spacer_margin=”margin-top:20px;”][/ultimate_heading]
Kilka słów o znaczeniu orzeczeniu TSUE w sprawie C-260/18 dla Frankowiczów

  Kilka słów o znaczeniu orzeczeniu TSUE w sprawie C-260/18 dla Frankowiczów:

More
Czy nowa ustawa frankowa rozwiąże problemy Frankowiczów?

  Kredytobiorcy szybciej znajdą sprawiedliwość w Sądach!

More
Europejska Karta Ubezpieczenia Zdrowotnego – bądź bezpieczny podczas swoich wakacji.

  Z dnia na dzień robi się coraz cieplej.. Słońce swoimi promieniami łagodnie muska nasze ciała, każdego dnia idąc do pracy odczuwamy zadowolenie.

More
Odpowiedzialność organizatora za nieudany wyjazd turystyczny, urlop.

Odliczasz miesiące, tygodnie i dni do nadejścia wymarzonego odpoczynku na urlopie. Jednak na miejscu okazuje się, że warunki Twojej podróży są dalekie od obiecanych i oczekiwanych.

More
Szkody górnicze – problem województwa śląskiego

Mieszkając na Śląsku trzeba liczyć się z możliwością pojawienia się na budynkach uszkodzeń, które spowodowane są ruchem zakładów górniczych. W myśl prawa geologicznego i górniczego właściciel nie może sprzeciwić się

More
[ultimate_heading main_heading=”SKONTAKTUJ SIĘ” alignment=”left” heading_configuration=”bottom” spacer=”line_only” spacer_position=”bottom” line_style=”dotted” line_height=”1″ line_width=”550″ spacer_margin=”margin-top:20px;”][/ultimate_heading]