Karina Mazurek

Aplikant radcowski

Karina Mazurek

Aplikant Radcowski

Absolwentka Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Opolskiego. Doświadczenie zdobywała w Gliwickich i Opolskich kancelariach prawnych i sądach powszechnych, a także na wielu wystąpieniach na ogólnopolskich i środowiskowych konferencjach naukowych.

O Karinie Mazurek

wykształcenie, dośwadczenie, pasja

Głównym obszarem zainteresowań już od czasów studiów jest prawo rodzinne, z którym związany był także przedmiot badań pracy magisterskiej poświęconej kontaktom dziadków z wnukami i ich ochronie prawnej. Dzięki aktywności w studenckiej poradni społeczno-prawnej „Bona Fides” i wolontariacie w Miejskim Ośrodku Pomocy Społecznej w Opolu nabywała umiejętność współpracy z klientem indywidualnym.
Drugim obszarem zainteresowań jest prawo pracownicze, głównie pod kątem bezpieczeństwa i higieny pracy w jednostkach logistycznych. W tym kierunku stawia na pogłębianie wiedzy i świadomości pracownika poprzez pakiet szkoleń wewnętrznych z zakresu bezpieczeństwa i ergonomii pracy, kontrolę zarządzania bezpieczeństwem i badanie kultury bezpieczeństwa w miejscu pracy.
W czasie studiów uczestniczyła także w certyfikowanym kursie kompetencji biznesowych(European Business Competence* Licence- EBC*L), zdobywając międzynarodowe świadectwo praktycznej wiedzy z zakresu rachunkowości, finansów i prawa spółek handlowych.
W wolnym czasie miłośniczka bliskich i dalekich podróży, wszelkiego rodzaju sportów od tańca towarzyskiego po strzelectwo sportowe, ogrodnictwa i rękodzieła. Najbardziej ceni czas spędzony z rodziną.

Zobacz najnowsze wpisy na blogu

Upadłość konsumencka po zmianach.

Jeszcze nigdy upadłość konsumencka nie była tak prosta! Ustawą z dnia 30 sierpnia 2019 roku o zmianie ustawy – Prawo upadłościowe oraz niektórych innych ustaw (Dz.U.2019.1802) wprowadzono ogromne zmiany, które

Share
Ulga Inwestycyjna

    Śpieszymy z dobrymi wiadomościami! W postępowaniu o przyznaniu pomocy publicznej, które prowadziła nasza Kancelaria uzyskała  dla naszego Klienta NGplast sp. z o.o.z siedzibą w Piekarach Śląskich

Share
Kilka słów o znaczeniu orzeczeniu TSUE w sprawie C-260/18 dla Frankowiczów

  Kilka słów o znaczeniu orzeczeniu TSUE w sprawie C-260/18 dla Frankowiczów:

Share

Skontaktuj się

    „Administratorem Państwa danych osobowych jest Kancelaria Prawna eMediator Legal Bratek Kokoszka Świderska sp.k., z siedzibą w Gliwicach ul. Dunikowskiego 10, 44-100 Gliwice, KRS 0000718945, NIP 631278442, adres e-mail: kancelaria@emediatorlegal.pl tel. 32 706 10 15. Zdaję sobie sprawę, że klikając przycisk „Wyślij wiadomość” wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych przez Kancelarię wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na moje zgłoszenie. Podanie moich danych jest dobrowolne, ale niezbędne do odpowiedzi na pytanie. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w polityce prywatności https://emediatorlegal.pl/polityka-prywatnosci/