Paulina Kazubowska

-
paulina-kazubowska_small

Paulina Kazubowska

-

Studentka IV roku jednolitych studiów magisterskich o kierunku prawo na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Śląskiego. W Kancelarii zdobywa pierwsze doświadczenia związane z pracą prawników i zawodowych pełnomocników, a także uczy się pisać pisma procesowe, dba o prawidłowy obieg dokumentów i terminowość prowadzonych spraw. 

O Paulinie Kazubowskiej

wykształcenie, dośwadczenie, pasja

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu zawodowemu w kontakcie z klientem zdobyła szereg umiejętności miękkich takich jak utrzymywanie pozytywnych relacji z ludźmi, odporność na stres czy dobra organizacja czasu pracy, które doskonali pracując na co dzień w kancelarii. 
W przyszłości chciałaby ukończyć aplikację radcowską i zostać profesjonalnym pełnomocnikiem by móc reprezentować interesy swoich klientów przed sądami i instytucjami. W kręgu jej zawodowych zainteresowań jest prawo karne w tym także postępowanie w sprawach nieletnich, prawo własności intelektualnej i prawo dotyczące zobowiązań. Przedmiot badań pracy magisterskiej wiąże właśnie z rozstrzygnięciem w kwestii działania siły wyższej nad wywiązywaniem się z postanowień umownych. Kilkukrotnie brała udział w wykładach i konferencjach organizowanych na Uniwersytecie związanych z obszarami jej zainteresowań, jak i zupełnie im przeciwnych.
Prywatnie miłośniczka zwierząt, a w szczególności jednego czworonoga o imieniu Czaki. Entuzjastka podróży, w tym zwłaszcza kilkudniowych city break’ów. Ceni także czas spędzony na czytaniu książek, głównie kryminałów. 

Zobacz najnowsze wpisy na blogu

Usługi kancelarii prawnej w branży nieruchomości.

Branża nieruchomości jest jednym z najbardziej dynamicznie rozwijających się sektorów gospodarki. Z tego powodu związane z nią kwestie prawne są skomplikowane i różnorodne, a ich nieznajomość może prowadzić do kosztownych

Share
Jak rozwiązać współwłasność nieruchomości?

1. Zrozumienie Współwłasności Dlaczego jest to ważne? Współwłasność to stan, w którym dwie lub więcej osób posiada wspólny tytuł do nieruchomości. Warto wiedzieć, jakie są prawa i obowiązki każdego współwłaściciela.

Share
Jak prawidłowo sporządzić umowę spółki cywilnej? Kompleksowy przewodnik

Umowa spółki cywilnej to jedna z najbardziej podstawowych form współpracy gospodarczej w Polsce. Nie wymaga ona specjalnych procedur rejestracyjnych, ale nie oznacza to, że nie ma swoich wymogów formalnych i

Share

Skontaktuj się

    „Administratorem Państwa danych osobowych jest Kancelaria Prawna eMediator Legal Bratek Świderska sp.k., z siedzibą w Gliwicach ul. Dunikowskiego 10, 44-100 Gliwice, KRS 0000718945, NIP 631278442, adres e-mail: kancelaria@emediatorlegal.pl tel. 32 706 10 15. Zdaję sobie sprawę, że klikając przycisk „Wyślij wiadomość” wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych przez Kancelarię wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na moje zgłoszenie. Podanie moich danych jest dobrowolne, ale niezbędne do odpowiedzi na pytanie. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w polityce prywatności https://emediatorlegal.pl/polityka-prywatnosci/