Agata Jędyk

Adwokat

Agata Jędyk

Adwokat

Współpracuje z Kancelarię Prawną Bratek i Kokoszka reprezentując klientów Kancelarii
w sprawach karnych i karno-skarbowych.

O Agacie Jędyk

wykształcenie, dośwadczenie, pasja

Absolwentka Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach. Ukończyła również studia podyplomowe z zakresu prawa inwestycyjnego Wydziału Prawa, Administracji i Ekonomii Uniwersytetu Wrocławskiego zdobywając dodatkową wiedzę w obszarze prawa budowlanego i cywilnego.

 

Wpisana na listę adwokatów Okręgowej Izby Adwokackiej w Katowicach. Prowadzi indywidualną kancelarię adwokacką zajmując się również sprawami z zakresu prawa cywilnego, rodzinnego i opiekuńczego oraz prawa pracy.

 

Ceni czas spędzony z bliskimi, lubi podróżować i aktywnie spędzać czas jeżdżąc na rowerze i nartach. Do czytania wybiera powieści Katarzyny Bondy.

Zobacz najnowsze wpisy na blogu

Ulga Inwestycyjna

    Śpieszymy z dobrymi wiadomościami! W postępowaniu o przyznaniu pomocy publicznej, które prowadziła nasza Kancelaria uzyskała  dla naszego Klienta NGplast sp. z o.o.z siedzibą w Piekarach Śląskich

Share
Kilka słów o znaczeniu orzeczeniu TSUE w sprawie C-260/18 dla Frankowiczów

  Kilka słów o znaczeniu orzeczeniu TSUE w sprawie C-260/18 dla Frankowiczów:

Share
Share

Skontaktuj się

    „Administratorem Państwa danych osobowych jest Kancelaria Prawna eMediator Legal Bratek Kokoszka Świderska sp.k., z siedzibą w Gliwicach ul. Dunikowskiego 10, 44-100 Gliwice, KRS 0000718945, NIP 631278442, adres e-mail: kancelaria@emediatorlegal.pl tel. 32 706 10 15. Zdaję sobie sprawę, że klikając przycisk „Wyślij wiadomość” wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych przez Kancelarię wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na moje zgłoszenie. Podanie moich danych jest dobrowolne, ale niezbędne do odpowiedzi na pytanie. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w polityce prywatności https://emediatorlegal.pl/polityka-prywatnosci/