Windykacja należności

Kancelaria Prawna eMediator Legal Bratek Kokoszka Świderska sp.k. świadczy usługi z zakresu windykacji wierzytelności, zarówno na etapie polubownym jaki i sądowym.
Windykacja polubowna, polega na monitorowaniu spłat dłużnika oraz monitowaniu go w przypadku braku opóźnień w płatnościach.
Windykacja sądowa sprowadza się do uzyskania sądowego wyroku lub nakazu zapłaty; jeżeli zostanie on uzupełniony o klauzulę wykonalności, staje się tytułem wykonawczym, będącym podstawą do egzekucji komorniczej. W ramach usługi Kancelaria prowadzi działania polegające na wystosowywaniu odpowiednich dokumentów do dłużnika, a także w następnej kolejności pozwu o zapłatę w postępowaniu sądowym.
Potrzebujesz pomocy w zakresie windykacji należności?

Zgłoś się do nas - oddzwonimy

    „Administratorem Państwa danych osobowych jest Kancelaria Prawna eMediator Legal Bratek Świderska sp.k., z siedzibą w Gliwicach ul. Dunikowskiego 10, 44-100 Gliwice, KRS 0000718945, NIP 631278442, adres e-mail: kancelaria@emediatorlegal.pl tel. 32 706 10 15. Zdaję sobie sprawę, że klikając przycisk „Wyślij wiadomość” wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych przez Kancelarię wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na moje zgłoszenie. Podanie moich danych jest dobrowolne, ale niezbędne do odpowiedzi na pytanie. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w polityce prywatności https://emediatorlegal.pl/polityka-prywatnosci/

    Chcesz dowiedzieć się więcej o windykacji należności?
    Odwiedź naszego bloga