Karolina Bryłka

Specjalista ds. sprzedaży

Karolina Bryłka

Specjalista ds. sprzedaży

W Kancelarii Prawnej Bratek i Kokoszka zajmuje się doradztwem. Specjalizuje się w przeprowadzaniu nieodpłatnych analiz umów tzw. „frankowych” oraz sporządza szczegółowe wyliczenia korzyści finansowej. Tworzy raporty z wykonanych analiz. Zajmuje się także restrukturyzacją zobowiązań osób fizycznych. Przygotowuje wszystkie dokumenty względem instytucji finansowych, które są niezbędne do procesu oddłużania oraz reprezentuje swoich Klientów w różnych sprawach.
Zgłoś się do Karoliny Bryłka jeżeli potrzebujesz pomocy z zakresu:

zobacz usługi:

O Karolinie Bryłka

wykształcenie, doświadczenie, pasja

Jej kluczem do osiągnięcia sukcesu jest rzetelność, szybkość działania i umiejętność wysłuchania drugiej osoby. Ogromny nacisk kładzie na budowanie dobrych relacji z swoimi Klientami. Jej mocną stroną jest profesjonalizm, precyzja działania, a przede wszystkim efektywność.
Absolwentka Wydziału Ekonomii Gliwickiej Wyższej Szkoły Przedsiębiorczości w Gliwicach. Uczestniczy w szkoleniach sprzedażowych oraz z zakresu Mediacji Rodzinnych przygotowując się do uzyskania wpisu na listę stałych mediatorów sądowych. Jest wolontariuszem w Fundacji Pomocy Od Nowa.
Miłośniczka dobrego kina, a w szczególności fantastyki grozy. Uwielbia stand-uperów, a wolny czas najczęściej spędza z przyjaciółmi, bądź w gronie rodzinnym.
ZOBACZ NAJNOWSZE WPISY KAROLINY BRYŁKA
Kilka słów o znaczeniu orzeczeniu TSUE w sprawie C-260/18 dla Frankowiczów

  Kilka słów o znaczeniu orzeczeniu TSUE w sprawie C-260/18 dla Frankowiczów:

More
Czy nowa ustawa frankowa rozwiąże problemy Frankowiczów?

  Kredytobiorcy szybciej znajdą sprawiedliwość w Sądach!

More
Europejska Karta Ubezpieczenia Zdrowotnego – bądź bezpieczny podczas swoich wakacji.

  Z dnia na dzień robi się coraz cieplej.. Słońce swoimi promieniami łagodnie muska nasze ciała, każdego dnia idąc do pracy odczuwamy zadowolenie.

More
Odpowiedzialność organizatora za nieudany wyjazd turystyczny, urlop.

Odliczasz miesiące, tygodnie i dni do nadejścia wymarzonego odpoczynku na urlopie. Jednak na miejscu okazuje się, że warunki Twojej podróży są dalekie od obiecanych i oczekiwanych.

More
Szkody górnicze – problem województwa śląskiego

Mieszkając na Śląsku trzeba liczyć się z możliwością pojawienia się na budynkach uszkodzeń, które spowodowane są ruchem zakładów górniczych. W myśl prawa geologicznego i górniczego właściciel nie może sprzeciwić się

More
SKONTAKTUJ SIĘ