Aleksandra Lesik

Asystentka radcy prawnego

Aleksandra Lesik

Asystentka radcy prawnego

W Kancelarii Prawnej Bratek i Kokoszka zajmuje stanowisko asystentki radcy prawnego. Obszar jej działalności w kancelarii obejmuje przede wszystkim ścisłą współpracę z radcami prawnymi oraz aplikantami. Tworzy projekty pozwów, pism procesowych oraz dokumentów w postępowaniach egzekucyjnych czy upadłościowych oraz wszelkich innych dokumentów.

O Aleksandrze Lesik

wykształcenie, doświadczenie, pasja

Aleksandra w szczególności specjalizuje się w przygotowywaniu reklamacji kredytów indeksowany/denominowanych w walucie franka szwajcarskiego, wniosków do Rzecznika Finansowego oraz przygotowywaniem szczegółowych wyliczeń dotyczących wcześniej wspomnianych kredytów.
U podstaw wykonywanych przez nią czynności leży rzetelność, sumienność i potrzeba ciągłego samodoskonalenia.
W chwili obecnej studentka wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Śląskiego, na kierunku: prawo. Doświadczenie praktyczne zdobywała w różnych instytucjach prawnych.
Prywatnie jej największą pasją jest jej pies. Miłośniczka kabaretu powieści kryminalnych i dobrego jedzenia. Swój wolny czas spędza aktywnie z najbliższymi na wycieczkach górskich, długich spacerach lub jeździe na rolkach.
ZOBACZ NAJNOWSZE WPISY
Kilka słów o znaczeniu orzeczeniu TSUE w sprawie C-260/18 dla Frankowiczów

  Kilka słów o znaczeniu orzeczeniu TSUE w sprawie C-260/18 dla Frankowiczów:

More
Czy nowa ustawa frankowa rozwiąże problemy Frankowiczów?

  Kredytobiorcy szybciej znajdą sprawiedliwość w Sądach!

More
Europejska Karta Ubezpieczenia Zdrowotnego – bądź bezpieczny podczas swoich wakacji.

  Z dnia na dzień robi się coraz cieplej.. Słońce swoimi promieniami łagodnie muska nasze ciała, każdego dnia idąc do pracy odczuwamy zadowolenie.

More
Odpowiedzialność organizatora za nieudany wyjazd turystyczny, urlop.

Odliczasz miesiące, tygodnie i dni do nadejścia wymarzonego odpoczynku na urlopie. Jednak na miejscu okazuje się, że warunki Twojej podróży są dalekie od obiecanych i oczekiwanych.

More
Szkody górnicze – problem województwa śląskiego

Mieszkając na Śląsku trzeba liczyć się z możliwością pojawienia się na budynkach uszkodzeń, które spowodowane są ruchem zakładów górniczych. W myśl prawa geologicznego i górniczego właściciel nie może sprzeciwić się

More
SKONTAKTUJ SIĘ