Agata Jędyk

Adwokat

Agata Jędyk

Adwokat

Współpracuje z Kancelarię Prawną Bratek i Kokoszka reprezentując klientów Kancelarii
w sprawach karnych i karno-skarbowych.
Zgłoś się do Agaty Jędyk jeżeli potrzebujesz pomocy z zakresu:

zobacz usługi:

O Agacie Jędyk

wykształcenie, doświadczenie, pasja

Absolwentka Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach. Ukończyła również studia podyplomowe z zakresu prawa inwestycyjnego Wydziału Prawa, Administracji i Ekonomii Uniwersytetu Wrocławskiego zdobywając dodatkową wiedzę w obszarze prawa budowlanego i cywilnego.
Wpisana na listę adwokatów Okręgowej Izby Adwokackiej w Katowicach. Prowadzi indywidualną kancelarię adwokacką zajmując się również sprawami z zakresu prawa cywilnego, rodzinnego i opiekuńczego oraz prawa pracy.
Ceni czas spędzony z bliskimi, lubi podróżować i aktywnie spędzać czas jeżdżąc na rowerze i nartach. Do czytania wybiera powieści Katarzyny Bondy.
ZOBACZ NAJNOWSZE WPISY AGATY JĘDYK
Czy nowa ustawa frankowa rozwiąże problemy Frankowiczów?

  Kredytobiorcy szybciej znajdą sprawiedliwość w Sądach!

More
Europejska Karta Ubezpieczenia Zdrowotnego – bądź bezpieczny podczas swoich wakacji.

  Z dnia na dzień robi się coraz cieplej.. Słońce swoimi promieniami łagodnie muska nasze ciała, każdego dnia idąc do pracy odczuwamy zadowolenie.

More
Odpowiedzialność organizatora za nieudany wyjazd turystyczny, urlop.

Odliczasz miesiące, tygodnie i dni do nadejścia wymarzonego odpoczynku na urlopie. Jednak na miejscu okazuje się, że warunki Twojej podróży są dalekie od obiecanych i oczekiwanych.

More
Szkody górnicze – problem województwa śląskiego

Mieszkając na Śląsku trzeba liczyć się z możliwością pojawienia się na budynkach uszkodzeń, które spowodowane są ruchem zakładów górniczych. W myśl prawa geologicznego i górniczego właściciel nie może sprzeciwić się

More
Rozwód dla wielu osób konieczność, a dla innych możliwość

Z doświadczenia wiemy, że dużo łatwiej przetrwać okres rozwodu mając przy sobie wsparcie nie tylko rodziny, ale przede wszystkim prawnika, który bez emocji pozwoli ocenić jasno dany problem i postara

More
SKONTAKTUJ SIĘ