Poznaj nas

Nasza Kancelaria Prawna w swojej pracy kieruje się wartościami biznesowymi, a naszą prawdziwą pasją jest prawo. Pracując nad każdą sprawą skupiamy się na jednym – chcemy, by życie naszych Klientów stało się łatwiejsze.

Nasi prawnicy ściśle ze sobą współpracują, dzięki czemu czerpią nawzajem ze swoich mocnych stron i specjalistycznej wiedzy. Staramy się zapewnić jak najlepszą opiekę klienta, reagować na wszelkie nowe pomysły i wyzwania.Kamil Henne

KAMIL HENNE

Możesz dowiedzieć się więcej
o Kamilu tutaj:
lub wysłać mu wiadomość

PRAWNIK

Uważa, że życie biznesmena jest samo w sobie wystarczająco skomplikowane, by zaprzątać sobie głowę trudnymi kwestiami prawnymi. Dlatego za swoją misję uznaje znajdowanie prostych rozwiązań na złożone problemy biznesowe, co pozwala Klientom skupić się na prowadzeniu działalności. Szczególną radość znajduje w rozwiązywaniu problemów prawnych małych i średnich przedsiębiorców, którzy – tak jak on – zmagają się na co dzień z bezlitosną działalnością większych i bardziej zasobnych konkurentów.

Od kilku lat zarządza działem prawnym dużej firmy pośrednictwa finansowego, w której odpowiada za opracowanie i wdrożenie wszelkich kwestii prawnych, od zakładania spółek i pozyskania dofinansowania począwszy, przez rejestrację znaków towarowych, ochronę danych osobowych, windykację i spory z pracownikami, na transakcjach M&A skończywszy. Doświadczenie zdobyte w tym zakresie sprawia, że doskonale zna, diagnozuje i rozumie bieżące bolączki i potrzeby swoich Klientów.

Jako prawnik, doświadczenie zdobywał w renomowanych kancelariach wrocławskich i gliwickich, gdzie doradzał m.in. bankom, szpitalom, developerom i jednym z największych przedsiębiorcom budowlanym w Polsce. Posiada szeroką wiedzę z zakresu prawa państw niemieckojęzycznych, które zdobył na Uniwersytecie w Salzburgu, gdzie miał przyjemność studiować.

Jest absolwentem prawa Uniwersytetu Wrocławskiego. Studiował również ekonomię oraz germanistykę. Aktualnie studiuje rachunkowość na Uniwersytecie Ekonomicznym w Katowicach i przygotowuje się do egzaminu na doradcę podatkowego. Ukończył dwa kursy prawniczego języka angielskiego i kurs prawniczego języka niemieckiego.

Interesują go języki obce, kultura Brazylii i tanie podróżowanie. Do tego jest zapalonym motocyklistą – zapewne dlatego, gdy nie pracuje w eMediator Legal planuje kolejne wyprawy na swoim jednośladzie. Biega w maratonach, a w planach na kolejny rok ma zaliczenie triathlonu.

Marcin Kokoszka

MARCIN KOKOSZKA

Możesz dowiedzieć się więcej
o Marcinie tutaj:
lub wysłać mu wiadomość

DORADCA BIZNESOWY

Jako praktyk i doradca rozwiązuje problemy małych i dużych przedsiębiorców, które wymagają niestandardowego myślenia. Słynie z zadawania pytań: „dlaczego nie?”, gdyż sam żyje w świecie, w którym nie ma rzeczy niemożliwych.

Miał lub nadal ma przyjemność prowadzić: działalność gospodarczą, spółki cywilne, spółki komandytowe, spółki z ograniczoną odpowiedzialnością. Pełni funkcje prezesa, wiceprezesa i członka zarządu. Z powodzeniem zbudował i wciąż zarządza ponad stuosobową firmą. Specjalizuje się w branży finansowej i marketingu afiliacyjnym. Uważa, że prawdziwą sztuką jest umiejętność wyciągnięcia wniosków z porażki i zachowania pogody ducha pomimo przeciwności losu.

Uczył się od najlepszych na świecie i w Polsce trenerów, między innymi Brian’a Tracy, Mateusza Grzesiaka czy Kamili Rowińskiej. Najczęściej Klienci zwracają się do niego po to, by odkryć mocne strony swojego biznesu i nauczyć się je wykorzystywać. Specjalizuje się w budowaniu modeli biznesowych, tworzeniu i motywowaniu zespołów oraz wyprowadzaniu przedsiębiorstw z załamań i trudnych sytuacji finansowych.

W czasie wolnym uwielbia bieganie, a w chwilach wytchnienia pochłania go rozwój osobisty.

Gabriela Sienkiewicz

GABRIELA SIENKIEWICZ

Możesz dowiedzieć się więcej
o Gabrieli tutaj:
lub wysłać jej wiadomość

PRAWNIK

Magister prawa Krakowskiej Akademii z doświadczeniem praktycznym zdobytym w kancelariach w Krakowie i Gliwicach. Swoje umiejętności wykorzystuje w pomocy klientom na szczeblu indywidulanym, działalności gospodarczych oraz spółek. Jako prawnik, świadczy pomoc w zakresie prawa cywilnego, prawa pracy, prawa bankowego oraz prawa handlowego. Swoją wiedzę poszerza na szkoleniach i zgrupowaniach.

Mieszkańcom Gliwic udziela porad prawnych w ramach fundacji Od Nowa, uważa bowiem, że pomocy prawnej udzielić należy każdemu, kto jej potrzebuje. Pomoc prawna i mentalna wszystkim swoim klientom jest Jej priorytetem, a pomyślnie rozwiązane sprawy przynoszą największą satysfakcję. Fascynuje się kryminologią oraz psychologią sądowo-penitencjarną. W wolnym czasie podróżuje zawsze mając pod ręką fascynującą literaturę i aparat.
Specjalizuje się w restrukturyzacji zobowiązań wobec banków, instytucji finansowych, urzędów a także osób prywatnych, reprezentując swych klientów w rzeczonych sprawach. Do każdej sprawy podchodzi indywidualnie, a po jej wnikliwej analizie sporządza wnioski o restrukturyzację i refinansowanie zadłużenia. Pomaga przygotować całą dokumentację potrzebną do sprawy. Prowadzi mediacje z wierzycielami, negocjując warunki spłaty. Przygotowuje również dokumentację w zakresie postępowania upadłościowego i naprawczego.

Sabina Potkowa

SABINA POTKOWA

Możesz dowiedzieć się więcej
o Sabinie tutaj:
lub wysłać jej wiadomość

ASYSTENTKA

Absolwenta Wyższej Szkoły Zarządzania i Administracji w Opolu na kierunku Zarządzanie personelem. Ukończyła studia podyplomowe na kierunku Kadry i płace.
Uważa, że nie ma problemu, którego nie da się rozwiązać. Z każdej sytuacji jest wyjście, potrzeba tylko odrobinę chęci by chcieć uporać się z problemem.

Według niej nic w życiu nie dzieje się przez przypadek a pomyłki powinno się popełniać tylko takie, które miło się wspomina po latach.
W naszej Kancelarii Prawnej wspiera pracowników w bieżących obowiązkach.
Wolny czas najchętniej spędza na długich spacerach. Dla relaksu lubi tańczyć i podśpiewuje wszystko co tylko wpadnie jej w ucho.