O nas

Kancelaria Prawna Bratek i Kokoszka świadczy kompleksowe porady prawne oraz usługi z zakresu m.in. prawa cywilnego, gospodarczego, bankowego i finansowego, a także prawa administracyjnego. Zasięgiem działalności obejmujemy całą Polskę. Współpracujemy z kancelariami zagranicznymi, między innymi: Niemiec, Francji czy Wielkiej Brytanii. Kancelaria przygotowana jest do prowadzenia obsługi prawnej w języku angielskim i niemieckim.

Jesteśmy pracowici i nie spoczywamy łatwo na laurach. Ale co najważniejsze, traktujemy naszych klientów jak dobrych znajomych, którzy zasługują na nasz czas, uwagę i szacunek. To co odróżnia nas od innych kancelarii i firm prawniczych, to własnie podejście do relacji z naszymi Klientami.

Zaangażowanie oraz wsparcie jakiego udzielamy Klientom jest dla nas priorytetem. Nigdy nie zapominamy, że nasi klienci są tacy jak my – ludzie stojący w obliczu wyzwań i możliwości. Skupienie się na ludziach pozwala nam budować silne, trwałe i godne zaufania relacje. Dlatego jeżeli chcesz skorzystać z usług takich profesjonalistów, jak prawnik oraz radca prawny – to lepiej trafić nie mogłeś.

PRAWNICY NASZEJ KANCELARII PRAWNEJ MAJĄ JEDEN CEL: UCZYNIĆ ŻYCIE NASZYCH
KLIENTÓW ŁATWIEJSZYM

Jak więc możemy Państwu pomóc?

NAPISZ DO NAS