Dołącz do nas

SPRAWDŹ AKTUALNE OFERTY PRACY, A NASTĘPNIE WYŚLIJ SWOJĄ APLIKACJĘ.
Jeżeli nie ma aktualnie ogłoszenia, które odpowiada Twoim kwalifikacjom zostaw nam swoje CV – wrócimy do Ciebie w momencie rozpoczęcia procesu rekrutacyjnego odpowiadającego Twojemu profilowi.

Praktykant

MIEJSCE PRACY: Gliwice

ZAKRES OBOWIĄZKÓW OBEJMUJE M.IN.:
a) Sporządzanie projektów pism, w tym pism procesowych oraz umów,
b) pomoc przy monitorowaniu toczących się postępowań sądowych, egzekucyjnych i administracyjnych,
c) uczestniczenie w analizach merytorycznych spraw oraz pomoc przy gromadzeniu informacji i kompletowaniu dokumentacji sprawy,
d) Weryfikacja poprawności dokumentów,
e) pomoc w sprawach administracyjnych Kancelarii (obsługa poczty przychodzącej i wychodzącej).

OFERUJEMY:
a) zapoznanie z nowoczesnymi technikami zarządzania przedsiębiorstwem,
b) możliwość zdobycia bogatego doświadczenia zawodowego,
c) elastyczny czas pracy,
d) aktywne uczestnictwo w interesujących projektach,
e) pracę w młodym, dynamicznym zespole.
Dla najlepszych oferujemy możliwość stałej pracy po zakończeniu praktyk.

WYMAGANIA:
a) dyspozycyjność przez co najmniej 3 dni w tygodniu,
b) umiejętność obsługi komputera, w tym pakietu Microsoft® Office®,
c) pozytywne nastawienie do pracy i nauki,
d) rozwinięte umiejętności interpersonalne oraz kreatywność w działaniu
e) mile widziane zainteresowanie prawem cywilnym, finansowym oraz gospodarczym.

Praktyki są bezpłatne.

Osoby zainteresowane proszone są o przesyłanie aplikacji (zawierającej cv i list motywacyjny) na adres kancelaria@emediatorlegal.pl. W przesyłanych aplikacjach należy umieścić klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w przesłanej aplikacji, dla potrzeb procesu rekrutacji przez eMediator Legal Kancelaria Prawna Putek i Wspólnicy Sp. K. (zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych – j.t. Dz.U. z 2002 r. nr 101 poz. 926 ze zm.)”.
Prowadzona jest rekrutacja ciągła. Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.